5 momentet më të mira në duelin Lakers-Nuggets (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

5 momentet më të mira në duelin Lakers-Nuggets (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 23.05.2023 08:31

Në mëngjesin e së martës me kohën tonë lokale ka përfunduar edhe ndeshja e katërt e serisë së finaleve të Perendimit në mes të Los Angeles Lakers dhe Denver Nuggets, ku këta të fundit siguruan kualifikimin për në finalen e madhe të NBA.

Nga dueli i fundit që përfundoi me fitoren e Nuggets ndaj Lakers, 111-113, NBA ka zgjedhur 5 momentet më të mira:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.