Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

5 baballarët valltarë në Britan’s Got Talent

NULL NULL
03.05.2015 12:02
Për disa ideja e të parit babain e tyre duke vallëzuar në televizionin kombëtar është e mjaftushme për të nxitur një lloj sikleti e turpi që vështirë është të shërohet.

Por për këta tetë fëmijë dhë dy nipat e baballarëve valltarë, nuk ka asgjë të sikletshme por vetëm kenari.

Trupa prej pesë vetava të veshur me xhempera hynë në skenën e Britan’s Got Talent dhe u përshentedën menjëherë nga Simon.

Por krejt çfarë ai është të dashur të bëj ka qenë të presë disa sekonda dhe ata ta ndezin skenën.

Ata e bënë këtë.

Simon ishte shume i impresionuar dhe u ngrit në këmbë duke i’u dhënë atyre duartrokitje fanatike,ndërsa Amanda tha se po i admiron ata sepse e bënë të ndihet shumë mirë.

Fitues të hershëm, ndoshta? Shumë po e thonë këtë

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.