Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

3Z drejt Shqipërisë të dielën

NULL NULL
11.05.2015 11:55

Edhe pse kryeministri Isa Mustafa ndaloi keqpërdorimin e veturave zyrtare me targa 3Z, duket se jo të gjithë e respektojnë një vendim të tillë.

Nëpër rrjetet sociale po qarkullon fotografia e një veture zyrtare e cila priste në radhë për t kaluar kufirin Kosovë – Shqipëri të dielën, ndonëse nuk ka pasur informata për ndonjë takim zyrtar në vendin fqinj.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.