323 raste aktive me COVID-19 në vend

323 raste aktive me COVID-19 në vend

NULL NULL
2 weeks më parë

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 323 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar asnjë viktimë, 10 raste të reja dhe 13 pacientë të shëruar, njofton Klankosova.tv.