Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

32 raste aktive me COVID në Kosovë

NULL NULL
19.04.2023 07:27
COVID-19

Në Kosovë aktualisht janë 32 raste aktive me COVID.

Gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar dy raste të reja, ndërkaq nuk është raportuar për ndonjë humbje jete nga ky virus.

Janë shëruar edhe katër pacientë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve ka arritur në 270 mijë e 594.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.