Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

314 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

NULL NULL
02.12.2021 08:52

Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit bënë të ditur se 314 persona vazhdojnë të jenë të infektuar me koronavirus në Kosovë.

Në anën tjetër 14 qytetarë tashmë ia kanë dalë betejës me virusin vdekjeprurës, njofton Klankosova.tv.

Kurse nga 1 mijë e 398 testime, tetë persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.