Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

31 raste të reja me COVID-19

NULL NULL
23.02.2023 12:56

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se 31 persona janë infektuar me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit.

Gjatë këtyre orëve nuk është regjistruar asnjë viktimë teksa nga ky virus janë shëruar 32 persona, njofton Klankosova.tv.

Numri i rasteve aktive mbetet 187 persona të infektuar.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme