Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

30 minuta kohë për blerjet, banorët koordinohen (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 17:15
kader

Banorët kanë fituar buxhetin pasi kishin kryer sfidën me sukses, ata kanë pasur 30 minuta kohë për ti përfunduar blerjet në Interex.

Ata janë mbledhur sëbashku dhe kanë bërë listën se qfarë iu nevojitet atyre.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.