2TON e Majk i bashkojnë forcat - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

2TON e Majk i bashkojnë forcat

NULL NULL
19.04.2023 12:00
2ton Majk

2TON ka paralajmëruar bashkëpunim muzikor me Majkun.

Reperi nga Ferizaj e zbuloi lajmin përmes një imazhi të postuar në Instagram krah Majkut, me mbishkrimin “Hit”.

Ky projekt muzikor do jetë pjesë e albumit të 2TON, i cili do të publikohet së shpejti.

Kjo është hera e parë që dyshja sjellin së bashku projek muzikor.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.