17:24, 7 Nëntor 2018

Reperi ferizajas 2TON ka publikuar një këngë të re në bashkëpunim me Donjetën.

Projekti quhet ‘Sa Gabime’ dhe është realizuar nga vetë artisti me ndihmën e DIEZ Music, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë