278 gjoba për mosrespektim të masave anti-pandemi

278 gjoba për mosrespektim të masave anti-pandemi

NULL NULL
2 months më parë

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 278 gjoba për shkak të mosrespektimit të masave antiCOVID.

22 persona u arrestuan, 14 persona u dërguan në mbajtje dhe katër në vuajtje të dënimit, njofton Klan Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 28 aksidente trafiku me të lënduar dhe 53 aksidente me dëme materiale.

Po ashtu Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar një mijë e 79 tiketa trafiku.