Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

26-vjeçarja nga Podujeva lind katërnjakë

NULL NULL
03.04.2024 13:35

Një grua ka Podujeva ka lindur katërnjakë.

Njoftimi u bë nga Shërbimi, Spitalor, Klinik dhe Universitar, transmeton Klankosova.tv.

Në njoftim thuhet se 26-vjeçarja D.S i ka lindur tre djem dhe një vajzë.

“Tani fëmijët janë nën përkujdesje të stafit mjekësor në Klinikën e Neonatologjisë, ku janë duke marrë trajtimet e nevojshme”, njofton ShSKUK-ja transmeton Klankosova.tv

Lindja është realizuar me operacion, derisa gjendja shëndetësore e nënës dhe foshnjave është e mirë/ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.