10:23, 8 Prill 2020

Në Mal të Zi, sipas informacioneve të mëngjesit, janë konfirmuar edhe shtatë raste të tjera të infeksionit me koronavirus, dhe tani gjithsej janë 248 persona të prekur nga ky virus.

Pasditen e djeshme, 175 mostra ishin analizuar, sipas Institutit të Shëndetit Publik, raportojnë mediat në Mal të Zi, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë