Shefi i skuadrës nga Etihad Stadium do t’i ketë të lira duart për të transferuar futbollistët që do gjatë afatit kalimtar të verës

8:48, 17 Prill 2018

Pronarët e Manchester City janë të gatshëm që t’i japin Pep Guardiola një çek prej 230 milionë eurosh për transferime gjatë kësaj vere.

Shefi i Qytetarëve synon të forcojë mbrojtjen, të blejë mesfushorë dhe sulmues, me synimin për të triumfuar edhë në Ligën e Kampionëve edicionin tjetër.

Thomas Lemar, Fred, Jorginho, Jean-Michel Seri, Julian Weigl, Riyad Mahrez dhe Toby Alderëeireld, janë disa nga yjet që pritet të kalojnë në Etihad Stadium.

Konkurs Pune

Lexo më shumë