Pamela Anderson beqare - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pamela Anderson beqare

NULL NULL
22/05/2015
Pamela Anderson është e gatshme të takohet me shumë meshkuj.

Aktorja ishte e ftuara në emisionin e Ellen Degeneres, ku ndër tjerash ka diskutuar edhe rreth statusit të saj si beqare.

Ajo ka treguar se për momentin nuk është në lidhje me askë, por nuk e ka mohuar mundësinë që së shpejti të del me meshkuj.

Anderson ka përfituar më shumë se 1 milionë dollarë nga divorci, i cili është finalizuar në fund të prillit, transmeton klankosova.

Ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim, ajo u paraqit me veshje dhe pamje më të sofistikuar.

Aktorja, e cila asnjëherë nuk e ka vlerësuar veten si të bukur, në vitin 2007 ka qenë e martuar me Salomon, por e anuloi martesën pas dy muajsh. Ajo gjithashtu ishte e martuar edhe me Kid Rock nga viti 2006 deri më 2007 dhe me Tommy Lee nga viti 1995 deri më 1998.

 

pamela

 

www.klankosova.tv