Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Merkel miqësore me kafshët

NULL NULL
01.05.2015 20:08

Kancelarja gjermane Angela Merkel, si duket është adhuruese e kafshëve. Këtë dashuri ndaj kafshëve e shprehu edhe në hapjen e sezonit të “Bird Park”, ku përpos me kafshë ajo shprehet shumë miqësore edhe me shpendët.

Këto foto po qarkullojnë pothuajse në të gjitha mediat gjermane, ku shkruhet që Merkel ka luajtur me këto kafshë e mandje edhe i ka ushqyer.

Merkel,2

merkel,3

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme