Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

20-vjeçari shqiptar vdes në një aksident në Itali

NULL NULL
18.04.2023 09:49
Adenajd Hoxha aksident Itali

Një 20-vjeçar shqiptar ka vdekur në një aksident në Itali.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së hënës, në Rovato.

Shqiptari u përplas me një kamion i cili po vinte në drejtim të kundërt të rrugës.

Kjo nuk i la zgjidhje shoferit, i cili goditi murin e betonit.

Si pasojë e kësaj Adenajd Hoxha, pësoi lëndime të rënda të cilat nuk mundi t’ju bënte ballë.

Trupi i tij i pajetë u nxor nga vetura e tij e shkatërruar e tipit “Ford Focus”, shkruajnë mediat italiane përcjell Klankosova.tv

Në vendin e ngjarjes ishin policia, zjarrfikësit dhe ekipet e emergjencës që nuk mundën të bënin gjë tjetër pos të konstatonin vdekjen e të riut shqiptar/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.