9:40, 14 Qershor 2018

Horace Owiti Opiyo nga Kenia, thotë se tashmë ndihet person tjetër pasi realizoi një ndërhyerje kirurgjike për të zvogëluar madhësinë  e penisit dhe testikujve për të cilat raportohet se ishin gjigante.

20 vjeçari sipas mediave të huaja s’mund të zhvillonte ecjen e as të funksiononte normlaisht pasi penisi i tij kishte madhësi më shumë se tre metra gjatësi derisa testikujt e tij peshonin më shumë se 11 kilogramë, njofton Klan Kosova.

Shkaku që çoi në gjendje të tillë të pjesëve intime të tij është i panjohur por  Mail Online raporton se mund të ketë qenë rezultat nga një pickim i mushkonjave kur ai ishte rreth 10 vjeç.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë