20 femrat më të bukura në botë (FOTO)

20 femrat më të bukura në botë (FOTO)

NULL NULL
3 vjet më parë

Këto ditë, të dukesh bukur nuk është vetëm çështje gjenesh dhe punësimi i një stilisti të mirë. Doni dëshmi? Hidhni një sy këtyre 20 femrave inspiruese që i gjeni më poshtë.

Ato kanë pushtuar rrjetet sociale dhe dominojnë lajmet. Ato bëjnë ose thyejnë trendet. Me miliona fansa ndjekin çdo gjë që ato bëjnë, këto gra janë të mençura aq sa janë edhe seksi, karriera e tyre zgjerohet në territor të ri gjatë gjithë kohës.

Sigurisht, pas tyre ekziston një skuadër e madhe e stilimit dhe grimit, ashtu sikur edhe një “ushtri” e tërë që punon për imazhin e tyre në media dhe rrjete sociale, transmeton Klan Kosova.

Por fytyrat që ‘thyejnë’ mijëra zemra meritojnë duartrokitje dhe më shumë, sidomos duke pasur parasysh se këto femra janë aktore, këngëtare, modele dhe biznesmene të suksesshme.

Shihni më poshtë dhe inspirohuni!

Gigi Hadid

Bella Hadid

Kendall Jenner

Kylie Jenner

Nicole Scherzinger

Emily Ratajkowski

Kim Kardashian

Jourdan Dunn

Margot Robbie

Rihanna

Blake Lively

Chrissy Teigen

Olivia Culpo

Kerry Washington

Irina Shayk

Ashley Graham

Jasmine Tookes

Emilia Clarke

Adriana Lima

Priyanka Chopra