Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

2 Ton dhe Majk shumë shpejt e publikojnë këngën e tyre të re

NULL NULL
22.05.2023 11:12
Majk 2 Ton
Majk 2 Ton

Reperi 2 Ton ka bërë të ditur se shumë shpejtë do të publikojë një projekt muzikor dhe albumin e tij.

Ai, me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, ka bërë të ditur se ka bashkëpunuar me reperin Majk për këngën që do ta publikojnë më 25 maj.

Kënga në fjalë quhet “Aventura”, videoklipi i së cilës është realizuar.

“‘Aventura’ dhe Majk, 25.05 plus albumi”, ka shkruar 2Ton në Instagram./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.