2 korriku në zi, vdes futbollisti 15-vjeçar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

2 korriku në zi, vdes futbollisti 15-vjeçar

NULL NULL
29.03.2023 20:52
Leon Syla 2 korriku

Klubi i futbollit 2 korriku, është në zi.

Këtij klubi i ka vdekur një futbollist 15-vjeçar.

Leonit Syla, e humbi betejën pas një sëmundje të rëndë.

Me këtë rast, klubi i ka shprehur ngushëllime familjes Syla.

“Këto momente janë jashtëzakonisht të rënda; të gjithë jemi me lot në sy e dhimbje në zemër, por bashkë më Ju do të jemi përherë e nderuara familje e të ndjerit, të cilin do ta kujtojmë përherë me të gjitha ato kujtime të bukura e shpresëdhënëse që i ka lënë pas vetes”, thuhet në telegramin e ngushëllimit të 2 korrikut përcjell Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS