Lajçak së pari takon Osmanin, e më pas Kurtin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lajçak së pari takon Osmanin, e më pas Kurtin

NULL NULL
09.03.2023 09:29
Miroslav Lajčák

Përfaqësuesi i Posaçëm i Bashkimit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, do të qëndrojë sot për vizitë në Kosovë.

Fillimisht ai do të takohet me presidenten Vjosa Osmani, duke filluar në orën 14:10, njofton Klan Kosova.

Më pas ai do të pritet në takim nga kryeministri Albin Kurti në orën 16:00.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv