8:50, 14 Qershor 2018

Në nder të shënimit të 19 vjetorit të Çlirimit të Drenasit, kuvendi i kësaj komune, mbanë sot mbledhje solemne.

Hapja e mbledhjes Solemne të Kuvendit të Komunës bëhet nga Kryesuesi i Labinot Halilaj ndërsa më pas do të mbaj dhe fjalim rasti Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, njofton Klan Kosova.