Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

17 vjetori i edicionit të 56-të të All-Star NBA (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 18.02.2024 13:51

Më 18 shkurt të vitit 2007, ishte zhvilluar edicioni i 56-të i ndeshjes All-Star NBA.

Në atë ballafaqim ku Perendimi kishte mposhtur Lindjen me rezultatin 153-132, Koby Bryant ishte shpallur lojtari më i vlefshëm i takimit.

Kjo për arsye sepse kishte regjistruar 31 pikë, ndërsa llogaritet si një nga paraqitjet e tij më të mira në kuadër të kësaj ngjarje.

Bryant gjithmonë kishte dhuruar spektakël në ndeshjet All-Star, derisa NBA ka përmbledhur paraqitjet e tij nga viti 1998 në një video:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.