155 raste aktive me COVID-19 në Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

155 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

NULL NULL
22.03.2023 07:33
COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 9 raste me COVID-19.

Sipas IKShPK-së, gjatë 24 orëve janë shëruar 12 pacientë, ndërsa vazhdojnë të mbesin edhe 155 raste active, transmeton Klankosova.tv.

Ndërsa, nuk në ditën e fundit nuk është regjistruar asnjë rast me vdekje nga COVID-19, kurse 13 pacientë vazhdojnë të jenë të hospitalizuar.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS