15 të famshëm që ndryshuan përtej njohjes (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

15 të famshëm që ndryshuan përtej njohjes (VIDEO)

NULL NULL
14.12.2022 23:45

Një ndryshim i stilit ose një ndryshim i madh në ngjyrën e flokëve mund të jetë i mjaftueshëm për të na shndërruar në një version krejtësisht alternativ të vetes sonë.

Në fund të fundit, kur shikojmë transformimet fizike nëpër të cilat kanë kaluar disa yje në harkun e disa viteve, jemi pa fjalë se sa të ndryshëm duken tani krahasuar me atë kohë.

Dhe këto ndryshime mund të jenë freskuese dhe madje terapeutike, pasi ato na ndihmojnë të eksplorojmë një anë të re të personalitetit tonë dhe të nxjerrim jashtë ndjenjat tona më të brendshme.

Adele

Beyoncé

Kelly Ripa

Zac Efron

Demi Lovato

Renée Zellweger

John Travolta

Oprah Winfrey

Kristen Stewart

Justin Timberlake

Miley Cyrus

Jonah Hill

Janet Jackson

Rose McGowan

Khloé Kardashian

 

 

 

 

 

lajme të ngjashme