15 raste të reja me COVID-19 - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

15 raste të reja me COVID-19

NULL NULL
01.04.2023 11:56

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se 15 persona janë infektuar me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit.

Gjatë këtyre orëve nuk është regjistruar asnjë viktimë teksa nga ky virus janë shëruar 24 persona, njofton Klankosova.tv.

Numri i rasteve aktive mbetet 121 persona të infektuar.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme