14 raste të  reja me COVID-19 në Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

14 raste të  reja me COVID-19 në Kosovë

NULL NULL
20.02.2023 12:29

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se janë konfirmuar edhe 14 raste të  reja me COVID-19.

Gjatë kësaj periudhe bëhet e ditur se janë shëruar edhe tetë persona, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkaq, IKSHPK-ja përmes njoftimit në Facebook, ka bërë të ditur se aktualisht janë 138 raste aktive me COVID-19.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme