138 raste aktive me COVID-19 - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

138 raste aktive me COVID-19

NULL NULL
21.02.2023 07:49
Klinika Infektive

Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike janë edhe 138 raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të kaluara nuk u shënua asnjë viktimë teksa u regjistruan 14 raste të reja dhe tetë raste shërimi nga COVID-19, njofton Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme