Kjo është kënga e re e Elvana Gjatës (VIDEO)

Kjo është kënga e re e Elvana Gjatës (VIDEO)

NULL NULL
2 weeks më parë

Elvana Gjata publikoi në mesnatë, këngën me titull “Loti”.

Ky projekt muzikor u punua nga producenti Jumpa dhe vjen me videoklip, transmeton Klankosova.tv.