12 raste të reja me COVID-19 në Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

12 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

NULL NULL
13.03.2023 13:18
COVID-19

12 raste të  reja janë konfirmuar me COVID-19 në Kosovë.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se 21 persona janë konfirmuar gjatë kësaj periudhe, përcjell Klankosova.tv.

Në njoftim bëhet e ditur se aktualisht në vendin tonë janë gjithsej 184 raste aktive.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

COVID-19