21:09, 8 Tetor 2019

Këngëtari i famshëm, Ed Sheeran, ka realizuar bashkëpunimin më të ri të tij, bashkë me reperen Cardi B dhe këngëtaren Camila Cabello.

Kënga më e re quhet “South of the border”, e cila është publikuar katër ditë më parë dhe brenda kësaj kohe ka marrë rreth 12 milionë klikime në kanalin Youtube.

Kënga është pëlqyer nga adhuruesit e tre artistëve, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë