Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moderatorja e lajmeve në Klan Kosova bëhet nënë e binjakëve, Nina dhe Mar

NULL NULL
07.07.2022 15:10

Moderatorja dhe gazetarja e Klan Kosovës, Shpresa Sekiraqa, është bërë nënën për herë të parë.

Sot ajo ka lindur fëmijë binjakë, të cilët i quajtur Nina dhe Mar.

Këtë e bëri të ditur bashkëshorti i saj, Lirak Stublla, i cili është kameraman në Klan Kosova, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.