Një grua në Skenderaj shoqërohet në polici pasi rrahu ish-burrin

Një grua në Skenderaj shoqërohet në polici pasi rrahu ish-burrin

NULL NULL
4 weeks më parë

Një grua në Skenderaj është shoqëruar në stacionin policor, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar fizikisht ish- bashkëshortin e saj.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rast ka shkuar në procedurë të rregullt, transmeton Klan Kosova.