11-vjeçarja çmend Rumaninë me “Suus” - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

11-vjeçarja çmend Rumaninë me “Suus”

NULL NULL
19/05/2015

Një 11-vjeçare malteze ka surprizuar jurinë dhe publikun në talent show  “Next Star” në Rumani, duke interpretuar këngën “Suus” të Rona Nishliut.

Christina Magrin zgjodhi të konkurrojë me këngën e Ronës në këtë spektakël për fëmijë.

Interpretimi mbresëlënës i 11-vjeçares ka marrë duartrokitje të shumta, ndërsa jurinë e la pa fjalë.