Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

11 raste të reja me COVID-19, një person hospitalizohet

NULL NULL
15.01.2023 10:03

COVID-19 duket se ende është i pranishëm në vendin tonë.

Kjo sipas shifrave të publikuara nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike.

IKSHPK njofton se në Kosovë janë regjistruar edhe 11 raste të reja me koronavirus.

Ndërkaq një person është hospitalizuar.

Sipas Institutit raste aktive janë gjithsejt 65, përcjell Klankosova.tv/Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.