22:00, 25 Maj 2019

David Tennant dhe gruaja e tij Georgia Moffett, janë duke u përgatitur për të mirëpritur fëmijën e tyre të pestë, transmeton Klan Kosova.

“E di, pesë janë shumë”, tha ish aktori pasi James Corden zbuloi lajmin të mërkurën në “The Late Late Show”.

Tennant 48 vjeçar dhe Moffet 34, u takuan gjatë realizimit të “Doctor Who” dhe u fejuan në vitin 2011.

Konkurs Pune

Lexo më shumë