Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk konfirmohet gjetja e trupit të Sead Agushit

NULL NULL
28.04.2015 17:37

Nënkryetari i Mitrovicës së Veriut, Safet Kamberi, në një intervistë për emisionin InfoMagazina në Klan Kosova, u shpreh përmes telefonit se nuk dihet me siguri nëse trupi i gjetur është i Sead Agushit.
“Policia ka konfirmuar që është gjetur nje trup, por ne tash po presim që mjekësia ligjore ta konfirmojë nëse është trupi i 17 vjeçarit Sead Agushit”, ka thënë Kamberi

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.