Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

10-vjet përpjekje për t’u bërë prindër, Besi rrëfehet për sakrificat e Valirës (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:30

Sonte Besi pati një rrëfim goxha të gjatë dhe emocional për jetën e tij.

Ai tregoi se i humbi në moshë shumë të re të dy prindërit e tij.

E pos kësaj, ai foli edhe për sfidën dhe përpjekjet e tij për t’u bërë prindër me gruan Valiren.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.