10 të mundshmit e Realit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

10 të mundshmit e Realit

NULL NULL
07/08/2015

Trajneri i Real Madrid, Rafa Benitez edhe pse ka thënë se nën udhëheqje ka një skuadër të kompletuar, përsëri ka lënë vend për blerjen e ndonjë lojtari të ri.

Afati kalimtar veror është i hapur deri në fund të këtij muaji, 31 gusht dhe ka disa emra të cilët përfolën se mund të kalojnë në Santiago Bernabeu.

Këta futbollist janë:

1. David De Gea, portier
2. Ghoulan, mbrojtës
3. Otameni, mbrojtës
4.  Biglia, mesfushor
5. Pogba, mesfushor
6. Morata, sulmues
7. Aguero, sulmues
8. Reus, sulmues
9. Icardi, sulmues, dhe
10. Llorente, sulmues.