Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

10 mijë punëkërkues regjistrohen në “Superpuna”

NULL NULL
30.05.2023 13:34
Superpuna

Në platformën qeveritare të punësimit “Superpuna”, deri më tani janë regjistruar 10 mijë punëkërkues.

Kështu kanë bërë të ditur nga kjo platformë, në të cilën mund të regjistrohen për punësim të rinjtë nga mosha 18 – 25-vjeçare, transmeton KlanKosova.tv.

Rreth tre javë më parë, ku numri i të regjistruarve ka qenë afër 7,000, numri i të punësuarve ka qenë afër 2,000, sipas asaj që ka treguar Ministri i Financave, Hekuran Murati.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.