19:44, 14 Prill 2018

Është publikuar projekti i shumëpritur mes 2TON-it dhe Lindon Berishës, njofton Klan Kosova.

“1 Xhiro” mbanë titullin kënga, muzika e së cilës është punuar nga reperi ferizajs dhe Cruel, ndërkaq teksti është shkruar nga të dy artistët.

Klipi u realizua në Shqipëri, nga Max Production.

Konkurs Pune

Lexo më shumë