Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

1 mijë e 705 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

NULL NULL
20.04.2023 10:52
gjoba

Policia ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 705 gjoba trafiku.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 24 aksidente me të lënduar dhe 69 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Në 24 orët e fundit gjithashtu janë arrestuar 24 persona dhe 16 janë dërguar në mbajtje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Statistikat e policisë

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.