1 mijë e 546 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

1 mijë e 546 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

NULL NULL
03/07/2022

1 mijë e 546 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 14 aksidente me të lënduar dhe 26 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 21 persona dhe 16 janë dërguar në mbajtje.