Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

​Polici e bën për spital një qytetar në Vushtrri

NULL NULL
04.05.2015 14:18

I lënduari  është dërguar në tretman mjekësor në QKUK dhe pas intervistës është liruar në shtëpi.

Ngjarja ka ndodhur të dielën në Vushtrri, raporton Policia e Kosovës.

Pas intervistimit, të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Klan Kosova kishte raportuar mbëmë rreth këtij rasti, por Avni Zahiti zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, kishte mohuar që zyrtarët policorë nga ky rajon të jenë përfshirë në ndonjë incident.

Storia e realizuar nga Dibran Istrefi, gazetar i Klan Kosovës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.