​Ministri Mehaj raporton në Komisionin për Siguri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

​Ministri Mehaj raporton në Komisionin për Siguri

NULL NULL
03/12/2021

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj do të raportojë sot në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes.

Kjo mbledhje nis në ora 10:00.

“Mbahet Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, ku do të raportojë ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj. (Kuvendi i Kosovës, salla N302, ora 10:00)”, thuhet në njoftim, transmeton Klankosova.tv.