8:13, 14 Qershor 2018

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të performojë zyrtarisht në Kampionatin e Botërorit në futboll ‘Russia 2018’.

Ajo do të performojë live para të pranishmëve në finalen e Botërorit, njofton Klan Kosova.

Vendimin e ka konfirmuar për Klan Kosova, Syzana Tahirsylaj nëna e këngëtares, derisa ka shtuar se Era Istrefi që në fillim kishte një marrëveshje të tillë prandaj dhe do të respektohet deri në fund.