22:30, 18 Qershor 2017

Amber Rose njihet për stilin e saj provokativ që nuk hezitoi ta shfaqte as kësaj radhe.

Ajo në Instagram publikoi një video mjaft erotike të cilën këtë herë duket se nuk ia hoqi Instagram.

Kjo video e saj vjen pasi që ishi i Kanye West dhe Whiz Khalifa ka thënë se nuk ka bërë seks në vitin 2017.

Interesante