21:33, 28 Nëntor 2017

Ka vite që kanë dalë spekulimet, por asgjë nuk ka qenë e konfirmuar deri tash.

Balerina bjonde, Yekaterina Tikhonova është e bija e presidentit të Rusisë, Vladimir Putin, shkruan Blic.rs, përcjellë Klan Kosova.

Këtë e kanë konfirmuar për Reuters, nga Konfederata Botërore e Rockfeller.

Manfred Mohab nga kjo konfederatë ka thënë se e njeh Tikhonovan dhe se ajo është e bija e Putin.