11:12, 14 Shtator 2017

Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez kanë qenë dy prej emrave të përfolur te Arsenal.

Ata janë rebeluar sa i përket vazhdimit të kontratës me klubin nga Emirates.

Është pikërisht gjermani, Ozil që sipas The Sun dëshiron që me përfundimin e kontratës të kalojë në Manchester United, transmeton Klan Kosova.

Ai dëshiron që të largohet në verën tjetër, ani pse topçinjtë i kanë ofruar atij 8.1 milion të ardhura vjetore.

Interesante